home

otwórz z nami klub

poprawy wyników Twojego klubu

szkolenia dla ciebie

twój coaching

biznes plany

o nas

portfolio

aktualności

galeria

kontakt

portfolio | nasze realizacje

KIKO+ Centrum Sportowe w Głogowie

kiko-centrum-sportowe-w-głogowie

KIKO + CENTRUM SPORTOWE to aż 1800 m2 aktywności dla całej rodziny w centrum Głogowa (Dln. Śląsk). Fitness consulting realizaował kompleksowo inwestycje od pomysłu i modelu biznesowego aż po szkolenia teamu. Wyjątkowość miejsca polega na kocepcji biznesowej połączenia fitbaru z klubem aktywnosci rodzinnej. W ofercie m.in siłownia, strefa funkcjonalna,2 korty do squash, sala pole dance, pokój dla dzieci z osobną łazienką, pokój dla rodzica z dzieckiem, a przede wszyskim rewelacyjny fit bar. Wyróżnikiem jest również ciekawa koncepcja sprzedażowao marketingowa oparta na przyjacielu, którym jest Kiko, który prowadzi klubowiczów przez dlroge do aktywności, jest śmieszną rysunkową postacią, pojawia się we wnętrzach i w materiałach komunikacji z klientem. Otwarcie klubu: 12.2016.

http://kikoplus.pl/

Opis Oferty:

KAŻDA ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD PIERWSZEGO KROKU u nas pierwszy krok jest naszym fitbarze! Nasz klub łączy zdrowe jedzenie ze aktywnością fizyczną. Wierzymy w to że nasze zdrowe jedzenie i trening, który pomożemy Ci zrealizować, pomoże ci odkryć lepszą wersję siebie!

Może zastanawiasz się co to jest KIKO+?

KIKO TO TWÓJ PRZYJACIEL, który będzie ci towarzyszył w klubie, wspierał, rozśmieszał, po prostu…będzieJ. KIKO+  to klub, który będzie właśnie takim przyjacielem, który cię wspiera, pomaga i dba o Twoją motywację.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

KIKO+ To Twoje rodzinne centrum aktywności w sercu Głogowa!

KIKO + to same plusy: KIKO+ jest nowoczesnym klubem sportowym dla całej rodziny gdzie na powierzchni 1400 m2 znajdują się profesjonalnie przygotowane różnorodne strefy aktywności w tym: dwie sale do zajęć grupowych, duża siłownia z różnorodnymi strefami, strefa zdrowego kręgosłupa, strefa treningu funkcjonalnego i crossfit, strefa treningów indywidualnych, szatnie z odrębnymi saunami fińskimi oraz sala zabaw dla dzieci z opiekunką oraz fitbar ze zdrowymi przekąskami.

W KIKO+ znajdziesz aktywności, które sprawią Ci radość i pozwolą realizować twoje cele treningowe, spędzisz aktywnie czas ćwicząc, lub odpoczniesz w saunie, zjesz i wypijesz coś pysznego i zdrowego w naszym KIKO FITBARZE.

W naszym klubie poćwiczysz kiedy twoje dzieci są pod opieką lub spędzają czas na ulubionych zajęciach.

Godziny otwarcia zostały dostosowane tak, by każdego dnia tygodnia nasi klubowicze mogli pogodzić pracę z treningiem i relaksem! Od poniedziałku do piątku czekamy na Ciebie od 6:00 do 22:00, a w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.

Każdy klubowicz, bez względu na okres członkostwa może korzystać ze wszystkich stref aktywności: siłowni, różnorodnych zajęć grupowych typu fitness, funkcjonalnych czy relaksujących, a także opieki dla dzieci oraz sauny bez ograniczeń!

Co czeka na ciebie w KIKO+: Każdy z nas ma inne cele i potrzeby.
U nas możesz je realizować wybierając odpowiednią strefę.

KIKO FITBAR- miejsce relaksu, spotkań z przyjaciółmi, picia dobrej kawy i jedzenia smacznych i zdrowych przekąsek. Przed treningiem napijesz się dobrej kawy, a po zregenerujesz się świeżym sokiem i zjesz coś co będzie jednocześnie pyszne i zdrowe. Przygotowaliśmy dla Ciebie zdrowe menu, z organicznymi potrawami, które będą wspierać Twój organizm od wewnątrz. Nasz bar będzie miał również menu dla dzieci, biblioteczkę, możesz spokojnie u nas popracować lub spotkać się z przyjaciółmi również w poza treningowe dni.

KIKO CARDIO- miejsce gdzie rozgrzejesz się przed treningiem na maszynach wytrzymałościowych, zrealizujesz trening wzmacniający funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, podniesiesz wydolność na wyższy poziom i zrobisz trening odchudzający. Maszyny, które znajdziesz na naszej strefie cardio są najnowszej linii jednej wiodącej marek światowej Life Fitness, mają innowacyjne rozwiązania technologiczne, które ułatwią i urozmaicą Twój trening.

KIKO GYM to nasza siłownia- tu wyrzeźbisz i wzmocnisz całe ciało. Znajduje się w sercu klubu i składa się z różnych sptref, dzięki czemu każdy klubowicz dopasuje trening do swoich potrzeb. W KIKOGYM poradzi sobie osoba, która pierwszy raz przyszła do klubu fitness, a zaawansowani sportowcy odnajdą maszyny, które osiągać zamierzone cele. Na naszej KIKOGYM zawsze czeka na Ciebie nasz instruktor, aby pomóc Ci i Cię motywować. Możesz również skorzystać z treningu personalnego, aby jeszcze szybciej osiągać swoje marzenia. Czekają na ciebie strefy: maszyn kształtujących, klatka do treningu, strefa ćwiczeń wolnych oraz ze sztangą i hantlami, specjalna strefa brzucha i zdrowego kręgosłupa. Maszyny, które znajdziesz na naszej siłowni są najnowszej linii jednej INSIGNIA z wiodących marek światowych Life Fitness. Zadbaliśmy o to, aby maszyny były najbardziej optymalne dla biomechaniki twojego ciała, a trening na nich dostarczał Ci największych korzyści.

KIKO FITNESS- sala zajęć grupowych gdzie zadbasz o swoje ciało i sprawność fizyczną, jednocześnie dobrze się bawiąc pod okiem instruktora. Możesz wybrać zajęcia kształtujące, taneczne, z obciążeniem, z akcesoriami bądź bardziej relaksujące typu Pilates i joga.

KIKO FUN- sala zajęć funkcjonalnych, gdzie w sposób dopasowany do twoich potrzeb pracujesz nad swoim ciałem w najlepszy dla niego sposób.

KIKO KIDS- sala dla dzieci, gdzie spędzą miło i aktywnie czas pod okiem opiekunki, kiedy ty poświęcasz czas treningowi.  W KIKO + znajdziesz również ciekawe zajęcia ruchowe specjalnie przygotowane dla potrzeb małych odbiorców. Dzieci mają do dyspozycji własną łazienkę z przegotowanymi pod dzieci sanitariatami.

KIKO SZTANIE dbamy o twoją wygodę, zapewniamy ci wybór dowolnej szafki, bezpośrednio z szatni przejdziesz do strefy sauny i relaksu

KIKO SAUNA I RELAKS- sauna fińska zapewni ci regenerację po treningu,  a po saunie odpoczniesz na wygodnych leżakach

KIKO SENIOR- nasz klub jest przygotowany na potrzeby seniorów, nasi trenerzy dobiorą dla Ciebie idealną aktywność, dobiorą odpowiednie zajęcia.

KIKO RODZIC I MAŁE DZIECKO- u nas znajdziesz pomieszczenie w którym możesz spokojnie nakarmić i przewinąć dziecko w przyjaznym pomieszczeniu.

KIKO POLE DANCE- jako piersi w Głogowie przybliżymy ci tę ciekawą formę aktywności, można to porównać do połączeniu gimnastyki na drążku pionowym i tańca. Na zajęcia najczęściej uczęszczają kobiety, ale na całym świecie stają się coraz bardziej popularne wśród mężczyzn. Zobacz jak wyjątkowo poczujesz się po tym treningu.

KIKO+ SQUASH- przygotowaliśmy dla Ciebie 2 profesjonalne korty do squash’a, na których zadbasz o aktywność, spędzisz miło czas z przyjacielem.

KIKO+ INTRO- każdy klubowicz ma zagwarantowaną konsultację wstępną lub trening wstępny z trenerem lub koordynatorką fitness. Na tym spotkaniu pomożemy ci dobrać aktywności w naszym klubie do twoich potrzeb i zapoznamy Cię z możliwościami, pokażemy również jak korzystać z urządzeń i jeżeli będziesz chciał/a wykonamy pomiar składu ciała abyś mógł/a zobaczyć rezultaty swojej pracy.

KIKO+ SZATNIE Dbamy o twoją wygodę, zapewniamy ci wybór dowolnej szafki, bezpośrednio z szatni przejdziesz do sauny fińskiej aby odpocząć i zregenerować ciało i umysł. Zadbaliśmy o Twój komfort i przyjemne wnętrza. DODATKOWO W KAŻDEJ SZATNI ZNAJDZIESZ SAUNĘ FIŃSKĄ I STREFĘ RELAKSU!!!!

powrót
copyright © 2014 FITNESS-CONSULTING | designed by ILIKEGRAPHICS.PL
powered by Parsival.net