home

otwórz z nami klub

poprawy wyników Twojego klubu

szkolenia dla ciebie

twój coaching

biznes plany

o nas

portfolio

aktualności

galeria

kontakt

portfolio | nasze realizacje

Core Fitness Warszawa

core-fitness-warszawa

niezwykły rodzinny klub o wielkości blisko 3000 m2 w wyjątkowej dzielnicy Warszawy (na Pradze), skierowany do ludzi dla których fitness jest pasją i sposbem na życie. Stworzony przy pomocy fitness consulting dla polskiego inwestora z długą tradycją w branży budowlanej. Klub wyróżnia jasno określona strategia i model biznesowy.

Oferta: 4 sale fitness w tym: sala treningowa dla dzieci, sala cross core, sala body&mind, oraz olbrzymia sala fitness, siłownia z antresolą, strefą funkcjonalną, salą treningu personalnego, strefą treningu outdoor street workout (w przygotowaniu), przestronnymi, przpięknymi szatniami, saunarium z 3 saunami i wypoczywalnią, 50 metrowym pokojem dla dzieci z osobną łazienką, odrębną szatnią dla dzieci, pokojem rodzica z dzieckiem, recepcją, i fit barem(w przygotowaniu).

Mieliśmy przyjemność kompleksowo strorzyć to miejsce od modelu biznesowego po wykończenia, od rekrutacji po szkolenia. Cieszymy się móc tworzyć takie wyjątkowe miejsca.

Pozostań sobą. Przekraczaj swoje granice.

"Core Fitness jest miejscem z naszych marzeń.  Jako przedsiębiorcy związani byliśmy dotychczas z odmienną branżą, ale sport i aktywność fizyczna są z nami od zawsze.  Wśród nas są pasjonaci jogi, treningu funkcjonalnego, sztuk walki.

Najważniejsze w ćwiczeniach są dla nas skuteczność i bezpieczeństwo. Podczas  treningów odwiedzaliśmy wiele klubów fitness, szukając miejsc, które spełnią nasze oczekiwania. Testowaliśmy, obserwowaliśmy, często podziwialiśmy albo wręcz przeciwnie byliśmy zaskoczeni niską jakością.  To nas zainspirowało do tego, aby stworzyć miejsce oparte na naszych wartościach.
Wierzymy, że są to wartości nawet najbardziej wymagających klientów.

Dla kogo jesteśmy?
Core Fitness jest miejscem rodzinnym. To klub, w którym stworzyliśmy warunki do uprawiania aktywności fizycznej przez rodziców wraz z dziećmi, ale także dla seniorów i sportowców amatorów.

  • Biegasz, przygotowujesz się do zawodów? Zapewnimy Ci odpowiednie przygotowanie i regenerację.
  • Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? My Ci w tym pomożemy. Zadbamy o Twój trening i dietę.
  • Brak Ci czasu? Mamy dla Ciebie rozwiązania w postaci krótkich treningów przyspieszających metabolizm.
  • Zapraszamy oczywiście i Ciebie seniorze, tutaj znajdziesz aktywności dopasowane do Twoich możliwości. Wiemy, że często sprawnością zaimponujesz niejednemu młodzikowi.
  • To klub dla Ciebie, młoda mamo. Znajdziesz tu strefę swojego treningu i miejsce, gdzie Twoje dziecko aktywnie spędzi czas.
  • Treningi specjalistyczne czekają na Ciebie, jeśli jesteś w ciąży albo właśnie urodziłaś dziecko.
  • Wracasz do ćwiczeń po kontuzji? Przyjdź, nasi trenerzy personalni i terapeuci poprowadzą Cię indywidualnie i przywrócą do dawnej formy.

Jesteś dla nas niezwykle ważny, bo sami wiemy, jak istotne jest, aby klub fitness był miejscem dobrego treningu, komfortu i relaksu.
Z Core Fitness podążasz w głąb siebie, odkrywając pokłady swoich możliwości
i przekraczając granice słabości."

zobacz więcej na:

http://corefitness.com.pl/

powrót
copyright © 2014 FITNESS-CONSULTING | designed by ILIKEGRAPHICS.PL
powered by Parsival.net