home

otwórz z nami klub

poprawy wyników Twojego klubu

szkolenia dla ciebie

twój coaching

biznes plany

o nas

portfolio

aktualności

galeria

kontakt

o nas | Dlaczego my

Dlaczego my

Naszą misją jest kreowanie Twojego biznesu w oparciu o naszą pasję, wiedzę i doświadczenie zawodowe, dzięki czemu osiągasz satysfakcję, zyski i zadowolonych, lojalnych klientów.


3 FILARY

Filozofia naszej pracy opiera się na trzech filarach:

1. wiedza i doświadczenie

2. pasja i zaangażowanie

3. inspiracja i kreatywność

 

LICZYSZ SIE TY I TWOJE POTRZEBY

Zakres naszych usług dostosujemy do Twoich potrzeb. Nasze doświadczenie wykorzystamy w spełnieniu Twoich marzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży fitness, uczyniło z nas ekspertów znanych w Polsce i za granicą.


DLACZEGO WYBIERZESZ NAS?

  1. Prowadzimy kompleksowy konsulting na każdym etapie inwestycji. Jako jedyni w branży znamy się na prowadzeniu inwestycji także na etapie budowlanym, ponieważ mamy swoją firmę deweloperską.
  2. Potrafimy doradzić najlepsze rozwiązania pod profil Twojego klubu oraz zakładany budżet inwestycji, dzięki kompletnej analizie rynku dostawców.
  3. Piszemy biznes plany akceptowane przez banki i instytucje zajmujące się dotacjami środków z UE.
  4. Prowadzimy Akademię Kompetencji Managerskich oraz Akademię Efektywnej Sprzedaży.
  5. Mamy szkołę Fitness, która działa już od 2009 r. Od początku funkcjonowania zdążyliśmy wyszkolić już ponad 1500 osób, w tym: trenerów personalnych, instruktorów fitness, specjalistów od spraw żywienia, managerów itd.
  6. Posiadamy własną Agencję Usług Księgowych.
  7. Posiadamy własny klub fitness, co pomaga nam rozumieć wszelkie problemy pojawiające się w Twoim klubie.
  8. Wyznaczamy nowe trendy.
  9. Z nami droga do Twojego sukcesu jest dużo łatwiejsza, szybsza i przyjemniejsza.

 

DOŚWIADCZENIE

PASJA

PROFESJONALNIZM

 

Jesteśmy dynamicznym  teamem ekspertów i pasjonatów z dziedzin: ekonomii, prawa, rachunkowości, sportu, rekreacji, psychologii biznesu, coachingu, marketingu, PR, szkoleń, socjologii, dietetyki, fitnessu oraz treningu personalnego.

Od 1999 roku działamy w branży fitness. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu klubów fitness, wellness, spa, obiektów sportowych i rekreacyjnych- od pomysłu do realizacji marzeń!

Realizujemy Twoje i Nasze pomysły, stawiamy na uczciwość i prawość, kierujemy się logiką i chęcią maksymalizacji zysków.

Połączyła nas pasja, łączy nas przyjaźń, przeszliśmy próbę czasu.

Dla nas fitness to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, spełnienie, życie.

 

ZOBACZ, KTO NAM ZAUFAŁ

 

Dziękujemy, że wybrałeś nas!


bieżnie, bieżnia, maszyna eliptyczna, rower, maszyna siłowa, crossfit, trening, doradztwo, biznessplan, siłownia, , cardio, maszyny, wyposażenie fitness, szkolenia instruktorskie, doradztwo, projektowanie siłowni, sprzęt siłowy, sprzęt cardio, doradztwo fitness, szkolenia managerów, szkolenia instruktorów, technogym, life fitness, hammer strength, precor, matrix, sports art, star trac, 

copyright © 2014 FITNESS-CONSULTING | designed by ILIKEGRAPHICS.PL
powered by Parsival.net