home

otwórz z nami klub

poprawy wyników Twojego klubu

szkolenia dla ciebie

twój coaching

biznes plany

o nas

portfolio

aktualności

galeria

kontakt

twój coaching | Fit&Diet Coaching

Fit&Diet Coaching

NA CZYM POLEGA FIT&DIET COACHING?

Przekuwamy Twój problem na chęć-cel do osiągnięcia!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że sukces zdrowego życia i idealnej sylwetki nie polega na samych ćwiczeniach, tylko na zmianie codziennego postępowania, trybu życia, nawyków. Coaching jest właśnie metodą, która pomaga zmieniać te właśnie aspekty w sposób skuteczny. Jestem przekonana, że wspólpraca z nami pomoże Ci szybciej i skuteczniej osiągnąć to, o czym marzysz od wielu lat.

JAK PRACUJEMY?

  • Z reguły przychodzący do nas klienci mówią o swoim problemie przez pryzmat tego czego nie chcę: nie chcę tyle jeść, nie chcę tyle ważyć…
  • A my zamieniamy nie chcę na chcę!
  • Chcę jeść zdrowo i tak aby się dobrze czuć
  • Chcę wyglądać szczupło i sportowo
  • Cel ten wspólnie z Toba ubieramy w szczegóły czasowe, konkretyzujemy, urealniamy wszystko zgodnie z zasadami ustalania celu.
  • Wspólnie z Tobą badamy problem, analizujemy, wspólnie ustalamy drogę do tego celu. Ale praca wygląda inaczej niż w typowym treningu: podstawą tej metody jest odsunięcie się na II plan-odejście od mówienia Ci co ma robić, a nakierowywanie go na rozwiązania, szukanie w nim rozwiązań. Coaching obfituje w najróżniejsze zadania, ćwiczenia-ale nie tylko fizyczne, a także takie, które można wykonać w głowie. Oczywiście można je idealnie połączyć z treningiem fizycznym. Połączenie treningu głowy i ciała powoduje, że cele osiągamy szybciej i skuteczniej.

Nie powiemy Ci: masz zrobić to….tylko TY powiesz: zrobię to!

ZAŁAKŁADAMY,
ŻE POTENCJAŁ JEST W TOBIE!!!


KIM JEST COACH?
Coach jest nauczycielem. Pomaga osobie coachowanej odnaleźć tą właściwą drogę i najbardziej odpowiednie pomysły do realizacji postawionych celów lub rozwiązania problemów.

JAK DZIAŁA FIT & DIET COACHING ?
Każdy z nas ma jakieś przyzwyczajenia, czynności, myśli, które powtarza. Jedna osoba będzie codziennie biegać, inna zawsze w pracy jeść ciasteczka na spotkaniu, ktoś inny pod drodze z pracy będzie wstępował do fastfood, inna osoba nie wyobraża sobie życia bez spaceru, a jej najbliższa połówka w tym czasie otwiera butelkę piwa przed telewizorem.

Tyle ile ludzi tyle nawyków. Niektóre przejmujemy od rodziny inne od przyjaciół lub z pracy, niektóre wypracowaliśmy sobie sami. Stają one się naszą codzienności i niejako rytuałem dzięki, któremu czujemy się bezpiecznie, powtarzanie ich daje nam wrażenie poukładanego życia. Niektóre z tych zwyczajów stają się pomocne w wykonywaniu zadań, inne jak magiczne zaklęcie pomagają przed trudnymi spotkaniami, są tez takie które działają jak antidotum na stres dnia codziennego, pomagają „przejść” mentalnie z pracy do domu. I wszystko byłoby w porządku gdyby każdy z tych zwyczajów działał na nas pozytywnie i poprawiał nasze zdrowie, a nie je pogarszał. Te „złe” nawyki często są powodem problemów zdrowotnych naszych klientów.

Nawyki mają potężną moc, może się wydawać, że to one nami kierują, a my nie mamy na nie wpływu. Przyzwyczajenia potrafią stać się  naszą drugą naturą. Niektórzy zdają sobie sprawę z ich niszczycielskiej dla zdrowia konsekwencji a inni nie zauważają.

Coaching przychodzi z pomocą tym, którzy chcą mieć wpływ i zmienić te nawyki!
Możemy wspólnie z wyrobić nowe nawyki lub zmienić dotychczasowe, a to pozwala osiągać zamierzone w życiu cele!

 

Jak zacząć? napisz lub zadzwoń do nas

ZAPYTAJ O COACHING

ZOBACZ  CO JESZCZE MAMY DLA CIEBIE


copyright © 2014 FITNESS-CONSULTING | designed by ILIKEGRAPHICS.PL
powered by Parsival.net